קורסים והכשרות מומלצים

ראשי / קורסים / פרסום, שיווק, מדיה ודיגיטל

למה הקורסים האלו מומלצים?

ניתחנו את שוק העבודה הנוכחי כדי לזהות משרות עם ביקוש גבוה מצד המעסיקים, שניתן להשתלב בהן במהירות.
התמקדנו בתפקידים עם שכר מכובד ואופק התפתחות וקידום.
איתרנו הכשרות מקצועיות שיספקו עבורך את הידע והכישורים הנדרשים לכל תפקיד במהירות, במקצועיות, ובמחיר המשתלם ביותר.

והנה התוצאה:

קורסים מומלצים
זמן הכשרה קצר
מחיר מסובסד
ביקוש מיידי
מסלול צמיחה
1,746
hotמומלץ
ניהול רשתות ואבטחת מידע
קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע נועד לפתוח דלתות לעולם ההייטק, כולל אפשרויות רבות ויכולות קידום מעניינות בתחום הסייבר. יש כיום כ1700 משרות פתוחות בשוק שדרישת הסף שלהן היא ידע בניהול רשתות והסמכת CCNA.
1,114
hightech-tagalonghotמומלץ
UI/UX -אפיון חווית משתמש
הקורס מקנה את הידע והכישורים הנדרשים עבור מעצבי ממשקים וחוויות משתמש מקצועיים, תוך לימוד ותרגול בכלים הטכנולוגיים המשמשים לשיפור התכנון והפיתוח של אתרים, אפליקציות, ומוצרים דיגיטליים. יש כיום כ1100 משרות עיצוב ממשק וחווית משתמש פתוחות בשוק והרבה הזדמנויות לעבודה כפרילנס.
833
hotמומלץ
Data Analyst
מסלול הכשרה זה צמח מהשטח לנוכח הביקוש הגובר לאנליסטים בעלי יכולות טכניות גבוהות ובעלי ידע מעשי ופרקטי בעבודה עם טכנולוגיות מגוונות. הקורס כולל עבודה עם Python בסביבת Big Data וטכנולוגיות נוספות וכמו כן, היכרות עם Machine Learning. יש כיום כ850 משרות פתוחות בשוק והתפקיד מתאים לעבודה היברידית/מהבית.
2,444
hotמומלץ
מכירות והשפעה Sales
קורס מכירות מתקדם זה מקנה שיטה מובנית מבוססת שנים רבות של ניסיון מעשי והצלחות. זוהי הכשרה פרקטית המקנה כלים ומיומנויות לטיפול בהתנגדויות וסגירת עסקאות. יש כיום כ2400 משרות מכירות פתוחות בשוק בחברות וארגונים מכל הסוגים והגדלים (מכירות טלפוניות, פרונטליות, ודיגיטליות)
2,157
hotמומלץ
מיישמ.ת סייבר
מיישמי הגנת סייבר הם בעלי המקצוע האחראים על הגנה מפני גישה, שימוש, חשיפה, ציתות, שיבוש, העתקה או השמדה של מידע ומערכות מידע מצד גורמים שאינם מורשים.
cob - קורסים נוספים

פרסום, שיווק, מדיה ודיגיטל

סדנת לינקדין | בר-אילן
לינקדאין היא הרשת החברתית המובילה בתחום העסקי (בה' הידיעה), זמינה במספר שפות – מה שמגביר את היכולת לפתח קשרים מעבר לים, אישיים ומקצועיים כאחד. משבר הקורונה הקפיץ לצערינו את מספר מחפשי העבודה וכן את השימוש בפלטפורמת הלינקדין .בפלנטת הדיגטל, מחלקת משאבי אנוש מחפשת עובדים דרכה וזוכה למקום משפיע יותר בתוכנית הארגון.
ניהול ועריכת תוכן דיגיטלי
התוכן (הוויזואלי) הוא המלך!תפקחו את העיניים (והאוזניים) ותסתכלו מסביב - 2 מגמות טכנולוגיות שהולכות ומתעצמות מאז תחילת המאה ה- 21 מניעות את התקשורת האנושית להיות יותר ויותר אודיו-ויזואלית.
הראשונה היא הפס הרחב – כולנו יכולים לשדר זה לזה תכנים כבדים מכל מקום ובכל זמן, מה שפעם התאפשר רק לערוצי טלוויזיה אפשרי היום לכל הדיוט
השנייה היא הסמארטפון – כל אחד מאתנו מחזיק בידו כמעט בכל רגע נתון מצלמה ולא פחות חשוב, מסך ומסיבה זו כמות הצפייה בווידאו עולה ועולה ועולה

תקשורת חווייתית וחושית עשירה הופכת לרף תחתון שכל עסק צריך ליישר איתו קו. היות שכך, עסקים וארגונים נדרשים לתקשר עם הקהל שלהם יותר ויותר באמצעות ויז'ואל ווידאו. את התוכן הוויזואלי והאודיו-ויזואלי מישהו צריך ליצור...
ארגונים שמבינים את המצב התחילו כבר לאייש משרת יוצר וידאו כחלק מהארגון. בנוסף אליו, הם מפיקים באאוט-סורסינג יותר ויותר וידאו כדי לתקשר רעיונות בתוך ומחוץ לארגון
תכנון וניהול אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי
מנהל דיגיטל הוא זה שאחראי להוביל קמפיינים שיווקיים דיגיטליים משולבים החל משלב הקונספט ועד לביצוע. הוא יעבוד עם ומול מנהלי השיווק והמכירות ומול צוותים תומכים (ספקים או עובדים בארגון), יאסוף מידע, ינתח ויספק שורה של המלצות לשיפור הפעילות השיווקית.
מנהל הדיגיטל אחראי גם על פיתוח אסטרטגיית דיגיטל להשגת מטרות הארגון בזירות הדיגיטליות וזאת, באמצעות הגדלת כמות התנועה באתר, רכישת לידים, ניהול מוניטין והגברת המודעות למותג במרחב הדיגיטלי. מטרות אלה יושגו תוך כדי יצירת חיבורים בין מחלקת השיווק למחלקת מכירות ולצוותים התומכים בארגון ומחוצה לו.
הקורס ישלב ניתוח של מקרי בוחן רבים, לצד דוגמאות ומודלים תיאורטיים שכיחים זאת, במקביל לפיתוח הבנה יישומית של תהליכים פרקטיים וטכניים של השיווק הדיגיטלי .
ניהול והובלת קבוצות
מנהיגים וכוח ההשפעה הינם המנועים המרכזיים ליצרית גלי תזוזה ושינוי.
במיוחד כיום הדור הצעיר חי בעידן של אקסטרים ואף רוצה לייצר חותם ושינוי להיות מנהיגי דעה (אנו רואים זאת במהירות הנגשת מסרים בעידן הדיגיטלי) ולכן ישנה הזדמנות פז לתת ארגז כלים אימוני מכוון, מנגיש ומצמיח לאנשי צוות ודרג מנהלים, וסביבתו והשפעתו בשילוב המתאים לשיטה המדייקת אותו לפי אפיונו של המנהל/ת.
נקודה נוספת הינה המענה להתנהגות שעוטפת אותנו בהנעת אנשים מיידית (כאן ועכשיו) וטווח ארוך- ולכן היכולות המנהלים להתמודד עם אתגרים ארוכי טווח, וקצרי טווח ולהוביל את הקהל שלהם למטרה הסופית, הינם נקודות שאנו שמים דגש בהם בעקרונות התוכנית.
התוכנית משלבת שיטות ליצירת חותם משפיע ומתווה דרך למנהלים לייצר שינוי, מול אתגרים מגווני טווח וחשיבה לפיתוח מהלכים עתידיים, תוך עבודה במגוון פלטפורמות להנחיה והובלת קבוצות (פרונטלית או דיגיטלית). המטרה שלנו, להכשיר מנהלים להובלת מסרים ואנשים, כאשר המשתתף הינו אדם שיודע להוביל ולהנהיג את עצמו ואנשים אחרים בביטחון, להצמחה אישית, כארגונית.
מיתוג אישי דיגיטלי
במהלך הקורס נדון ונגדיר את המיתוג האישי שלכם, נדבר על אסטרטגיות מיתוג שונות וכיצד להתאים אותן לקריירה מקצועית או למטרה עסקית, נלמד כיצד נוכל להשתמש בכלים לארגון עצמי, נכיר את הסודות מאחורי הרשתות החברתיות, נציג כלים שיסייעו להגדרת מטרות ויעדים ונלמד כיצד למדוד אותן.
אנליסט נתונים בעולם השיווק והמוצר
הקורס מכשיר לתפקיד אנליסט נתונים בעולם השיווק והמוצר.

מטרת האנליסט היא לכרות (mine) מידע ממאגרי המידע הרבים והמגוונים (אופליין ואונליין), לבצע ניתוח ומדידה של הנתונים, להפיק תובנות והמלצות לביצוע, החל ממחקרים לפני השקה של מוצר או קמפיין חדש, דרך ניתוח “מחזור חיי הלקוח” ועד להפסקת קמפיין בלתי יעיל, כל זאת תוך שימוש בכלים מתקדמים לניתוח והצגת נתונים למחלקת השיווק , מחלקת המוצר וההנהלה.

הקורס מותאם לצרכי התעשייה ונותן כלים מעשיים לעבודת אנליסט נתונים (Data Analyst)
מאסטר בשיווק ופרסום דיגיטלי
360° ‎שיווק ופרסום דיגיטלי
בקורס המאסטר תלמדו מגוון שפות של עולם הדיגיטל. תלמדו לדבר תוכן, אסטרטגיה, ליצור גרפיקות, טקסטים וכיצד להוציא את המיטב מהסמארטפון שלכם עבור תמונות וסרטונים. תכירו לעומק רשתות חברתיות, תבנו אתרים, תעשו להם אופטימיזציה, תטמיעו בהם תוספים ותלמדו כיצד לקדם אורגנית ולנהל קמפיינים ממומנים בזירות השונות.
כבוגרי הקורס תוכלו להשתלב במשרדי פרסום בתפקידי ביצוע בעזרת הניסיון שתרכשו במהלכו, או בתפקידים ניהוליים בעזרת הידע הרחב שתאספו ביחידות הלימוד המגוונות.
אלו שיחליטו לבחור בדרך עצמאית יצאו לדרך עם בסיס והבנה בניהול לקוחות, חשבונאות, מכירות ופרזנטציות שילמדו במסלול.
המסלול הינו הכשרת יסוד למעוניינים לרכוש מקצוע בתחום השיווק והפרסום הדיגיטלי